środa, 25 kwietnia 2012

Łóżko z pojemnikiem SZCZEBELKOWE

Łóżko Szczebelkowe, bardzo popularne wśród naszych klientów, występuje także w opcji  z pojemnikiem na pościel. Wykonujemy je z naturalnego drewna, wybarwianego na bardzo dużo kolorów. Najczęściej występuję w rozmiarach 90x200, 100x200, 120x200 i 140x200, ale na życzenie klienta może być wykonane w większych rozmiarach. Przy mniejszych rozmiarach pojemnik na pościel otwiera się z boku łóżka, natomiast przy większych producent zastosował dwa pojemniki otwierane z dwóch stron. Łóżko do sypialni Szczebelkowe z pojemnikiem cechuję się solidnym i bezpiecznym wykonaniem. Elementy łóżka są tak zamontowane, że przy największych wygłupach nie ulegnie ono zniszczeniu, a pojemnik na pościel otwiera się tak jak bagażnik samochodowy, czyli na podnośnikach gazowych, więc na pewno nie zrobisz sobie krzywdy przy jego otwieraniu.

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Łóżko z wyplotem rattanowym z pojemnikiem

Łóżko z wyplotem rattanowym z pojemnikiem jest ciekawą propozycją dla osób ceniących piękno i funkcjonalność. Łóżko wykonujemy z trzech rodzajów drewna. Do wyboru jest drewno olchowe, sosnowe albo brzozowe, wybarwiane na wszystkie kolory. Do wyboru jest także kolor rattanu. Oczywiście cechą charakterystyczną jest pojemnik na pościel. W rozmiarze do 140cm x 200cm zajmuję całą powierzchnię pod materacem, możesz chować w nim pościel i nie tylko. W tym łóżku do sypialni pojemnik otwiera się na boku, tak jak tradycyjne tapczaniki. Natomiast jeżeli chodzi o większe rozmiary, są one mniej popularne przy tego typu łóżkach, ale zdarza się, że klient właśnie takiego łóżka potrzebuje, wtedy pojemnik podzielony jest na dwa, otwierane z dwóch stron. Natomiast podnośniki gazowe, zastosowane we wszystkich wymiarach, pozwalają na swobodne i bezpieczne otwieranie łóżka. Stelaż do łóżka z wyplotem rattanowym jest jego częścią integralną, ale klient może prosić o zmianę stelaża na stelaż elastyczny.

piątek, 20 kwietnia 2012

Łóżko Proste z pojemnikem

Łóżko Proste z pojemnikiem wykonane jest z trzech rodzajów drewna do wyboru: olchowego, brzozowego lub sosnowego. Wybarwiamy go na wszystkie kolory. Korzystamy z  palety wielu kolorów producenta lub na życzenie klienta z jego próbki kolorystycznej. Łóżko z pojemnikiem najczęściej występuje w rozmiarach: 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, ale także w nietypowych jak np. 90x190, 130x 205. Rzadziej spotykane są w rozmiarze 160x200, ale także możliwe. Wtedy producent stosuje dwa pojemniki otwierane z dwóch stron. Ciekawy jest mechanizm, jaki został zastosowany w łóżku z pojemnikiem. Nie musimy się z nim siłować, ponieważ są to podnośniki gazowe, takie jak w bagażnikach samochodowych, więc nawet krucha kobietka poradzi sobie z nim bez najmniejszych problemów. Kiedy chcemy kupić łóżko o określonym już wymiarze, pamiętajmy, że rozmiar łóżka jest adekwatny do rozmiaru materaca. Stelaż w tym łóżku z pojemnikiem, jest już wbudowany, ale na naszą prośbę producent może zamontować stelaż elastyczny, który pasuje do wszystkich rodzajów materaców.

czwartek, 19 kwietnia 2012

Łóżko z pojemnikiem ŁUKOWE


Łóżko Łukowe z pojemnikiem na pościel wykonane jest z naturalnego surowca jakim jest drewno. Do wyboru mamy drewno olchowe, sosnowe lub brzozowe i możemy je wybarwić na każdy kolor. Najpopularniejsze rozmiary łóżka Łukowego to 90x200, 100x200, 120x200 i 140x200. Przy takich rozmiarach pojemnik na pościel podnoszony jest z boku, tak jak w przypadku tapczanów. Natomiast przy rozmiarze 160x200 i większym, producent stosuje dwa pojemniki otwierane z dwóch stron. Najczęściej pojemniki otwierane są za pomocą mechanizmu podnoszącego. Łóżko posiada integralny stelaż, ale możesz zamówić stelaż elastyczny, który będzie pasował do wszystkich materaców. W tym typie łóżka możliwe są różne wysokości wezgłowia, o których Ty możesz zdecydować. Szczyt może być wysoki albo niski, dokładnie taki jaki chcesz.